MENU

Head Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Zuriyani Bt Abd Razak Ketua Unit Bangunan Sementara zuriyani@mbas.gov.my
Barzan Shah Bin Baharudin Barzan Shah Bin Baharudin Ketua Unit Jalan Dan Lalulintas barzan@mbas.gov.my
Norzarina bt Nan Ketua Unit Pembangunan OSC Kejuruteraan norzarina@mbas.gov.my
Razihar Bin Ramli Razihar Bin Ramli Ketua Unit Kawalan Bangunan Bahagian Penilaian razihar@mbas.gov.my
Mazlan Bin Din Ketua Unit Perparitan & Saliran mazlan@mbas.gov.my
Norita Bt Hashim Ketua Unit Bayaran dan Belanjawan, Bhg Bayaran dan Belanjawan 04-7351841 norita@mbas.gov.my
Mohd Izham Bin Abdul Hamid Ketua Unit Bahagian Kawalan Perancangan izham@mbas.gov.my
Zaharah Bt Abd Aziz Ketua Unit Cawangan Pokok Sena zaharah@mbas.gov.my
Jamal Abdul Nasir Bin Ramli Ketua Unit Bahagian Mekanikal jamal@mbas.gov.my
Ahmad Suhairi Bin A Bakar Ketua Unit , Bhg Teknologi Maklumat 04-7301254 suhairi@mbas.gov.my