MENU

Ketua Unit
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
NoorShaharizah Binti Abdullah Ketua Unit Pentadbiran, Jabatan Kawalan Kesihatan Persekitaran 04-7308751
Mohd Noor B Shaari Ketua Unit Pentadbiran, Jabatan Khidmat Pengurusan 04-7304908 mdnoor@mbas.gov.my
- Ketua Unit, Bhg Rancangan Pembangunan 04-7340142
Sabariah Bt Ahmad Nasri Ketua Unit Pentadbiran Jabatan Kejuruteraan 04-7339057 sabariah@mbas.gov.my
Tengku Fatimatul Abbasiah Bt Tengku Yusoff Ketua Unit TLK Bahagian Pengurusan Harta 04-7349586 tefa@mbas.gov.my
Rozina Hanim binti Che Ramli Ketua Unit Pembangunan dan Kerja Awam, Bhg. Pembangunan dan Kerja Awam hanim@mbas.gov.my
Siti Aishah Bt Mohd Ishak Ketua Unit Pentadbiran Jabatan Kewangan 04-7349185 siti@mbas.gov.my
Shaari Bin Abdullah Ketua Unit Sumber Manusia 04-7304351 shaari@mbas.gov.my
Mat Lazim Bin Mat Isa Ketua Unit, bahagian Penguatkuasaan 04-7304307 lazim@mbas.gov.my
Fazlin Binti Hashim Ketua Unit Bangunan Baru Dan Penguatkuasaan 04-7349532 fazlin@mbas.gov.my